What would you like to find?

Sıkça Sorulan Sorular

Cevapları ile

Sıkça Sorulan Sorular

SSS bölümümüzde sorunuzun cevabını bulamazsanız, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size kısa sürede cevap vereceğiz!

Özellikle belirli bir saat veya uzman talep ediyorsanız randevu almanızı öneririz. Mümkün olduğu kadar, walk-in'leri kabul ediyoruz. Cumartesi günü genellikle yoğun oluyor. Pazar Kapalıyız.

Evet tabii ki. Fakat gelmeden önce telefon ile arayıp bilgi verirseniz sizin için hazırlık yapabiliriz.

Hafta sonu PAZAR kapalıyız. Diğer günler Sabah : 10:00 - Akşam 20:00' a kadar hizmet vermekteyiz . En son seansımızı 19:00'da vermekteyiz.

Gaziosmanpaşa'ya geldiniz diyelim. Meydanı sorun ve meydandan girişi olan kapalı caddeyi (yürüyüş yolunu) sorun giriş yaptıktan sonra 50 mt ileride sağda kalmaktayız. Çiçek Kuruyemişçisinin 2 Kat Üstü . (Sağ Kapıdan Girişler)

Genel olarak değişmekle birlikte, İstanbul'un merkezi bir konumunda bulunuyoruz ve her yöne ortalama maksimum 1 saat sürmektedir.

22 Haziran 2017 ' Tarihinden beridir aktif olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çünkü her bütçeye hitap edebilelim diye bu şekilde ilerliyoruz. Güzellik herkesin hakkıdır.

Nakit , Kredi Kartı , Banka Kartı , Havale , EFT , NFC , Bitcoin

Evet var. Daha önce de dediğimiz gibi güzellik herkesin hakkıdır. Bu mottomuz ile aldığınız hizmetleri taksitli satış sözleşmemiz ile her ay seansınıza geldikçe ödeyebilirsiniz.

Evet tabii ki. Her hangi bir hizmeti satın aldığınızda kullanılan seanslar ücretten düşürülüp kalan seans ücretinizin iadesi koşulsuz şartsız iade edilmektedir. 

Hala bir sorunuz mu var?

SSS bölümümüzde sorunuzun cevabını bulamazsanız, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size kısa sürede cevap vereceğiz!