What would you like to find?

Müşteri Yorumları

En Yeni Değerlendirmeler

"Merhabalar, ben çok yakınında farklı bir güzellik merkezinin mağduru olarak araştırmalarım sonucu Zarife hanım ile tanıştım. İlk günden beri güler yüzü ve işindeki disiplinden çok memnunum. Kullandığı makine gerçekten çok daha erken seanslarda kendini gösteriyor. Sonuç odaklı ve işini son derece profesyonel yapmasından dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim."

Buket Güler Lazer Epilasyon

"DreamBeauty'i internetten araştırarak buldum. Gaziosmanpaşa meydanda çok kolay ulaşılacak bir noktada. Tercih etmemdeki sebep profillerindeki güzel yorumlar oldu. Gerçekten de ilgi ve alakaları ile bu yorumları hak ediyorlar. Özellikle Zarife hanım çok ilgili birisi. Tavsiye ederim."

Ali Sav Lazer Epilasyon

"Sürekli gittiğim bir yer gerçekten çok memnunum hem her seferinde Güler yüzlü karşılanma hem de titizlikleriyle çok uzun zamandır güvenerek gidiyorum lütfen kötü yorumlara inanmayın."

 
 
Meral Uzun Lazer Epilasyon

"Uzun zamandır epilasyona gitmeyi düşünüyordum hep içimde bir tereddüt bir şüphe vardı uzun araştırmalarım sonucu Dreambeauty güzellik merkezini buldum Google yorumlarının gelmem de çok faydası oldu Zarife hanım hem çok ilgili hem de çok samimi ilk seansta kemerüstü bölgemin %50 oranında azaldığını gördüm bu kadar memnun kalacağımı tahmin etmiyordum. İşinde çok uzman temiz, özenli ve bilgili bir kadro ile karşılaşıcağımı tahmin etmiyordum. Bu arada Türk kahvesini çok güzel yapıyorlar. 👍"

Emre Yıldız Lazer Epilasyon

"Burayı yıldızı yüksek olduğu için tercih etmiştim. Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Zarife hanım çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Buz lazerde İlk seansta %60a yakın bir azalma yaşadım. Seans gün ve saatlerinde her zaman yardımcı oldular. Ayrıca çok misafirperver insanlar. Zarife hanıma buradan sevgi ve teşekkürlerimi yolluyorum."

Bahar Ceylan Kansız Lazer Epilasyon

"Herkese Merhabalar öncelikle:) Epilasyon konusunda çok araştırma yaptım hem mekan hem kişi hem cihazın etkisi konusunda nerden fayda görürürüm diye çok uğraştım çünkü belli etmesemde takıntılı biriyim kendimle alakalı yorumlar dan denemek istedim ilk seansım güzel geçti hem Zarife hanım. Hem mekan hem cihaz beni okadar memnun etti ki ilk seansa göre harika bir etki gördüm beklentimin üstündeydi dökülmeler 2. Seansta bugün bitti okadar kibar içten insanlarla çalışmak beni mutlu etti kıl köküm kalın ve cihazdan bu kadar etki beklemiyordum ilk seanstı çünkü ama cihaz brni çok şaşırttı 🙂 sizinle tanıştığıma çok çok memnunum güler yüzünüz içinde ayrıyeten teşekkür ederim işinizin hakkını veriyorsunuz elinize sağlık Kesinlikle tavsiye ediyorum Herşey için teşekkürler 💕"

Halime Akyıldırım Lazer Epilasyon

"Burayı internetten araştırmalarım sonucu bulmuştum. Güzel yorumları hakediyorlar. Gerçekten harika bir yer. Zarife hanım çok içten, samimi ve işini çok iyi yapıyor. Lazer epilasyona gidiyorum ve gerçekten çok memnunum herkese tavsiye ediyorum."

Melek Duman Lazer Epilasyon

"Çok araştırıp burayı yorumlardan buldum, yorumların hepsi gerçek bizzat tecrübe ettim. Sırt bölgesi için gittim 1.seansta bile %70 i gitti 6.seansa kalacağını düşünmüyorum 🙂 Zarife hanım işinde uzman birisi herkese Dreambeauty’i tavsiye ederim."

Orhan Aygün Lazer Epilasyon

"Merhaba internetten yoğun araştırmalarım sonucu burayı keşfettim inanınki iyi ki keşfetmiştim Daha ilk günden amaçlarının sadece para kazanmak olmadığını Güleryüz hoş sohbet ve profesyonel liglerini Ufuk Bey ve Zarife Hanım fazlasıyla gösterdiler 4 seansta inanılmaz etkiler aldım gelecek olan insanlara şiddetle öneriyorum profesyonelliğin ve Nezaket'in buluştuğu bu noktada inanın Sizler de memnun kalacaksınız tekrardan Ufuk Bey ve Zarife hanıma çok teşekkür ediyorum işlerini gerçekten ciddiyetle yaptıkları için Ve bizi bu istenmeyen tüylerden kurtardığı için..."

Afra Rüzgar Lazer Epilasyon

"Gerçekten çok beğendim ilk haftasında yüzümdeki tüyler dökülmeye başladı hele o sıcak davranışları ve gulumsemeleri gerçekten çok sıcak kanlılar herkeze tavsiye ederim🙏"

Abdullah Ersoy Lazer Epilasyon

Bütün google yorumlarımızı okumak için lütfen tıklayınız.

Yazışmaya Başla...
1
Aklınıza takılan sorunuz mu var?
Merhaba hoşgeldiniz! Size yardımcı olmak isteriz!